Skip to content Skip to footer

A.W. Construction – godna zaufania firma remontowa

By znaleźć dobrą ekipę remontową trzeba czasem poświęcić sporą ilość czasu. Na rynku jest wielu nierzetelnych wykonawców, którzy nie spełniają oczekiwań klientów, a ich ostateczne kosztorysy często różnią się od tych początkowych. Dobra firma remontowa to przede wszystkim uczciwość, wysoka jakość wykonanych usług, terminowość i solidność.

Firma z wieloletnim doświadczeniem w usługach remontowych

A.W. Construction to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w usługach remontowych i pracach wykończeniowych, którą tworzy zespół specjalistów, działająca na terenie Aglomeracji Śląskiej. Za główne cele stawia sobie zadowolenie klienta, zdobycie jego zaufania, jak najwyższą jakość wykonywanych usług, solidność oraz terminowość.

Firma każdy projekt traktuje indywidualnie, bez względu na to czy dotyczy on niewielkiej kawalerki czy jakiegoś większego obiektu użyteczności publicznej bądź domu jednorodzinnego. Na jej stronie znajdują się przykładowe, zrealizowane już projekty, które przybliżają klientom umiejętności ekipy remontowej.

Dlaczego warto skorzystać z usług A.W. Construction?

Remonty to specjalizacja firmy, a jak wiadomo, materiały użyte we wszelkich obiektach z czasem ulegają zużyciu. Przychodzi więc czas, gdy przeprowadzenie remontu staje się koniecznością. Wnętrza odświeżone zdecydowanie podnoszą komfort użytkowania, a mieszkanie bądź praca w nich staje się przyjemniejsza. Firma oferuje także darmową wycenę, co umożliwia na przykład osobom działającym na rynku nieruchomości oszacować przyszły zysk.

Jeśli chodzi zaś o obiekty użyteczności publicznej, to oczywistym jest fakt, że odpowiedni standard wykończenia, odpowiednie umeblowanie oraz świeży wygląd mają ogromne znaczenie w odbieraniu firmy przez klientów. Zdecydowanie chętniej odwiedzają oni miejsca ładne, czyste, nowoczesne i takie, które wzbudzają zaufanie.

Pełne spektrum prac remontowych

A.W. Construction zajmuje się pełnym zakresem usług remontowych i wykończeniowych. Firma wykonuje niezbędne instalacje, wstawia drzwi zewnętrzne i wewnętrzne oraz wymienia okna, składa i ustawia meble, podłącza sprzęt AGD, a ponadto oferuje malowanie, tapetowanie, montaż sufitów podwieszanych, układanie paneli i płytek i wiele innych.

Ekipa specjalistów posiada doświadczenie w remontowaniu i wykańczaniu takich obiektów jak – mieszkania, domy jednorodzinne, garaże, pomieszczenia gospodarcze oraz lokale użytkowe (gabinety, przychodnie, restauracje itp.). Firma gwarantuje terminowość oraz trwałość wykonanych prac i instalacji.