Skip to content Skip to footer

Verticale – rolety idealne do domu

OLYMPUS DIGITAL CAMERAZa każdym razem, kiedy wykańczamy swoje mieszkanie, czy dom, myślimy i o estetyce i o poczuciu bezpieczeństwa. Na szczęście, wybierając rolety, nie trzeba rezygnować z żadnego z tych aspektów, które zapewniają komfort.

Rolety, które chronią i cieszą oko

Wystarczy przyjrzeć się dokładnie roletom antywłamaniowym, by wiedzieć, że tak faktycznie jest. Rolety antywłamaniowe to konstrukcja oparta na inteligentnej technologii.

Doskonale się prezentują, a przy tym zapewniają ochronę i przed zbyt intensywnym słońcem i przed włamywaczom. Rolety antywłamaniowe sprawdzą się też w każdym pomieszczeniu i na każdym oknie.

>Rolety, jako element dekoracyjny

Nie trudno też zauważyć, że są to rolety dzień noc, toteż można mieć z nich pożytek przez cały czas. Łatwo się je instaluje, jak i ustawia, by albo szczelnie zasłaniały okno, albo pozostawały szparki o takiej szerokości, jaka jest najbardziej wskazana.

Rolety dzień noc są przeważnie dosyć grube, więc trzeba pamiętać o tym, że dzięki nim może zmienić się klimat we wnętrzu. Zastosowanie rolet dzień noc to zatem dobre rozwiązanie, gdy planuje się minimalistyczną aranżację.

Verticale i ciekawe zastosowanie

Równie ciekawie prezentują się rolety typu verticale. Dzięki nim można uzyskać nieco inny efekt. Są doskonałe w tradycyjnym zastosowaniu.

Rolety verticale można jednak użyć także i wtedy, gdy chce się je wykorzystać do wydzielenia stref we wnętrzu. Jest to niezwykle prosty zabieg i estetyczny. Można się przekonać o tym, że nie straci też na nim metraż pomieszczenia.