Skip to content Skip to footer

Altanki i domki ogrodowe – wysoka jakość i ciekawy design wokół domu

Altanki, domki ogrodowe i na narzędzia to praktyczne rozwiązania w otoczeniu domu. Dają możliwość ciekawego zaaranżowania przestrzeni i zapewniają miejsce do przechowywania narzędzi.

Domki narzędziowe

Domki przeznaczone do składowania narzędzi sprawdzają się obok domów jedno i wielorodzinnych. Na ogół zawsze jest tam potrzebne miejsce do przechowywania sprzętów do sprzątania w ogrodzie, a także np. grilla, kosiarki itp.

Domki na narzędzia sprawdzają się też jako miejsca do przechowywania rowerów, zwłaszcza w okresie zimowy, kiedy są niskie temperatury i opady śniegu. Dla wielu osób domek gospodarczy to praktyczne miejsce, w którym można też składować np. kartony, paczki, drobne przedmioty stosowane do prac polowych itp.

Domki rekreacyjne

To rodzaj domku, który sprawdza się np. na działce i często jest korzystnym rozwiązaniem w zakresie finansów. Wiodący producent domków ogrodowych proponuje szeroki wybór tego typu domków w różnych wariantach cenowych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Decydując się na wybór konkretnego rodzaju domku warto wziąć pod uwagę takie kwestie jak np. wielkość działki, na której będzie się on znajdował. Ponadto istnieje możliwość skorzystania z dodatkowych opcji, takich jak np. taras połączony z wejściem do domku lub elementy dekoracyjne, które znajdują się np. na zewnętrznej części domku. Mogą to być np. ozdobne donice, w których latem można posadzić kwiaty.

Znajdź idealny domek letniskowy

Miłośnicy wyjazdów za miasto i spędzania czasu na łonie natury z pewnością rozważają możliwość zakupu domku letniskowego. Obecnie renomowany producent domków ogrodowych oferuje rozwiązania, które pozwalają w korzystnej cenie ustawić taki domek na działce.

Popularnością cieszą się m.in. domki wykonane z drewna świerkowego lub mieszanego – świerkowego i sosnowego. Tego typu domki posiadają też zadaszony taras i otwartą przestrzeń przed wejściem, gdzie można np. ustawić krzesła i stolik. Wewnątrz można np. urządzić sypialnię, która idealnie sprawdzi się w okresie letnim. Co ciekawe, można w niej wyodrębnić też miejsce na mały aneks kuchenny, co jest niezwykle praktyczne. Domek można w zasadzie modyfikować zależnie od gustu i potrzeb, co jest jego największym atutem.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Megiw